Cytat:
|
A wiadomo co z sadlokiem i sobiechem
|
Jutro dowiemy się, ze graja w Lechu albo Legi.
Z tego co orientuje się to juz 3 zawodnikow w Warszawie jest i dopina kontrakty, a my jak zwykle na koniec poczekamy i sprowadzimy drewienko.
Wstyd, zeby druzyna, ktora nie gra w pucharach robila lepsza transfery od nas. Porazka...
Ale juz troche z Wiselka jestem, wiec wiem co potrafia nasi przezesi.