Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23721
Stary 27.05.2010, 14:18
Cytat:
A wiadomo co z sadlokiem i sobiechem
Jutro dowiemy się, ze graja w Lechu albo Legi.
Z tego co orientuje się to juz 3 zawodnikow w Warszawie jest i dopina kontrakty, a my jak zwykle na koniec poczekamy i sprowadzimy drewienko.

Wstyd, zeby druzyna, ktora nie gra w pucharach robila lepsza transfery od nas. Porazka...
Ale juz troche z Wiselka jestem, wiec wiem co potrafia nasi przezesi.
Odpowiedz cytując