Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 27.05.2010, 14:06
kamilll1906 napisał(a):Wyświetl post
(pozdrawiam Panią Dorotę R. )
że niby Cię Doda egzaminowała? skupiłeś się na jeździe?

Cytat:
i pytanko- gdzie mozna sprawdzic czy juz prawko do odebrania ?
https://www.kierowca.pwpw.pl/
Odpowiedz cytując