Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 27.05.2010, 13:38
papiwislak napisał(a):Wyświetl post
a nawiasem mowiac to adidas we Wisle jest dlatego ze uciekl z legii bo konflikt jest z kibicami a to psuje wizerunek.....
Chyba jakaś plota z tą Legią
www.legia.com/www/?akt=14329
Odpowiedz cytując