Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
23719
27.05.2010, 12:58
maci0s
napisał(a):
Nic nie wiem nowego poza tym ze Sadlok chce do Wisły...
No to Fajnie ze chce mysle ze wyrosna z tego chlopaka ludzie
Bedzie kawal dobrego pilkarza z niego.
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos