Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23718
Stary 27.05.2010, 12:57
maci0s zawsze spoko

Ten news z boiskami treningowymi bardzo przyjemny. Jestem już nawet gotów zaakceptować kilka sezonów średniej gry Wisły, jeżeli tylko pieniądze będą inwestowane w infrastrukture klubową.
Odpowiedz cytując