Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23717
Stary 27.05.2010, 12:56
Adamek21 napisał(a):Wyświetl post
A wiadomo co z sadlokiem i sobiechem
Nic nie wiem nowego poza tym ze Sadlok chce do Wisły...
Odpowiedz cytując