|
Transfery Legii robią wrażenie. Wygląda na to, że tym razem naprawdę podniosą swój poziom sportowy. Zadziwia też rozmach Wojciechowskiego. Jeśli Lech zrealizuje swoje zapowiedzi to możemy mieć lipę. Mam nadzieję, że będzie dobrze ale trochę trudno o optymizm. Jeśli znowu damy ciała do czwarte miejsce za rok mnie nie zdziwi.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|