Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9899
Stary 27.05.2010, 12:14
Cytat:
Test krzesełek

Data publikacji: 27-05-2010 12:45

W narożniku pomiędzy trybuną C a E stoją już pierwsze krzesełka. Na razie to oczywiście tylko testowe siedziska, więc niech nie dziwią nikogo ich kolory.


Fot. Maks Michalczak


Krzesełka zostały zamontowane, żeby sprawdzić, czy dziury wiercone pod śruby, które będą je mocowały, wiercone są w odpowiednich miejscach. Wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Siedziska będą montowane w wraz z barierką , która stanowić będzie zabezpieczenie dla kibiców siedzących rząd wyżej. Układanie właściwych krzesełek rozpocznie się dopiero za klika dni. Na razie przed robotnikami nie lada wyzwanie – wywiercenie około 40 tysięcy dziur, w które będą potem wkręcane śruby mocujące krzesełka.


W okolicy tego samego narożnika, w którym stanęły próbne siedziska, trwają też prace porządkowe. Wycinane są drzewa, usuwane są wszelkie elementy budowlane. Już niedługo bowiem rozpocznie się budowa parkingu i wejść do tego narożnika. Zajmować go będą kibice drużyn przyjezdnych.

Tymczasem przy trybunie zachodniej zamontowany został już dźwig, który wywieziony został z murawy. Najprawdopodobniej to on, razem z drugim podobnym dźwigiem, podnosić będzie elementy dachu, które montowane będą tym razem od strony elewacji trybuny.

M. Górski
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...est_krzeselek/

Wygląda na to, że barierka będzie mocowana oddzielnie, a nie wychodziła jako poręcz z siedzisk.
Odpowiedz cytując