Wyświetl pojedynczy post
kitu91
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: TRYBSZ / PODHALE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23706
Stary 27.05.2010, 11:11
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Bog...963,1,727.html
nie wiem czy to juz było
ale to już było i nie wróci więcej tyle meczy sie przeżyło a za WISŁĄ ciągle bije moje serce
Odpowiedz cytując