Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kitu91
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: TRYBSZ / PODHALE
Offline
#
23706
27.05.2010, 11:11
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Bog...963,1,727.html
nie wiem czy to juz było
ale to już było i nie wróci więcej tyle meczy sie przeżyło a za WISŁĄ ciągle bije moje serce
kitu91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kitu91
Znajdź inne posty napisane przez kitu91