pawelwislak napisał(a):

|
myślę że za kasę którą trzeba by było wydać na grajków Ruchu można kupić znacznie lepszych zawodników za granicą. Nie jestem orędownikiem polskich graczy. W większości mają takie samo podejście - gwiazdeczki.
|
Tak sie sklada, ze najwieksze sukcesy osiagalismy kiedy kupowalismy wyrozniajacych sie graczy w naszej lidze.