Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5165
Stary 27.05.2010, 10:21
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
myślę że za kasę którą trzeba by było wydać na grajków Ruchu można kupić znacznie lepszych zawodników za granicą. Nie jestem orędownikiem polskich graczy. W większości mają takie samo podejście - gwiazdeczki.
Tak sie sklada, ze najwieksze sukcesy osiagalismy kiedy kupowalismy wyrozniajacych sie graczy w naszej lidze.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując