Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23696
Stary 27.05.2010, 10:06
kristos napisał(a):Wyświetl post
To ze może od nas odejść tylko Marcelo, znaczy że mamy zawodników którymi się nikt ,albo prawie nikt nie interesuje.
Czy to dobrze ? No nie wiem.
Jednak wystarczy że drużyna zacznie grać i to grać dobrze i już w sierpniu mogą pojawić się oferty.
Taki jest los drużyn ,które dysponują podobnym budżetem jak Wisła.
Mozna się obrażać i nie zgadzać ,ale to pieniądz rządzi piłką.
Nie byłoby problemu w klubie i z poziomem sportowym drużyny gdyby ta była budowana z roku na rok a nie tak jak u nas - Cupiał inwestował pieniądze z początku a później jakby się na nas vide Wisłę obraził, dlatego że ta nie była w stanie awansować do LM....

Od kilku lat mam budżet na podobnym poziomie, sprowadzamy de facto zawodników za darmo ewentualnie za pół -darmo, na okazjach i chcemy tą polityką zawojować polską ligę (do niedawna to się udawało) i Europę (w to mógł uwierzył tylko idiota)...

Przepraszam, ale Wisła chcąca się liczyć w przyszłości na kilku frontach naraz musi mieć wyrównaną kadrę, przynajmniej dwóch zawodników na każdą pozycję, co okienko powinniśmy sprowadzać zawodników klasowych - nie za miliony (chociaż w naszym wypadku 1 mln euro nie powinien być też znowu problemem jeżeli właściciel ma takie ambicje jakie ma vide LM) a przede wszystkim należy się pozbywać z zespołu tych, którzy od dłuższego czasu nic nie wnoszą do zespołu nawet za darmo Łobodziński, Jirsak etc.. przez to w drużynie rodzi się marazm brak chcęci podnoszenia kwalifikacji skoro widać że bez względu na formę można w tym klubie grać ładnych parę lat za niezłe pieniądze - żyć nie umierać chciałoby się powiedzieć..
Odpowiedz cytując