Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23695
Stary 27.05.2010, 09:11
To ze może od nas odejść tylko Marcelo, znaczy że mamy zawodników którymi się nikt ,albo prawie nikt nie interesuje.
Czy to dobrze ? No nie wiem.
Jednak wystarczy że drużyna zacznie grać i to grać dobrze i już w sierpniu mogą pojawić się oferty.
Taki jest los drużyn ,które dysponują podobnym budżetem jak Wisła.
Mozna się obrażać i nie zgadzać ,ale to pieniądz rządzi piłką.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując