Wyświetl pojedynczy post
MichalD13
Junior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Krk Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5163
Stary 27.05.2010, 08:25
Jak dla mnie powinni zainteresować się Glikiem. Po tym jak Piast spadł nie będzie kosztował majątku. Do tego wyłożyć trochę kasy na Sadloka i Sobiecha, kupić bramkarza Pogonii, a reszcie kazać wziąć się do roboty. Byłaby super paka.
Odpowiedz cytując