Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
MichalD13
Junior Member
Od: 01.2007
Skąd: Krk Podgórze
Offline
#
5163
27.05.2010, 08:25
Jak dla mnie powinni zainteresować się Glikiem. Po tym jak Piast spadł nie będzie kosztował majątku. Do tego wyłożyć trochę kasy na Sadloka i Sobiecha, kupić bramkarza Pogonii, a reszcie kazać wziąć się do roboty. Byłaby super paka.
MichalD13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichalD13
Znajdź inne posty napisane przez MichalD13