|
QBAS ale żeś wniosek wyciągną masakra ;/
człowieku nawet mi przez myśl nie przeszło takie stwierdzenie, odniosłem się do całego sezonu i do poprzednich, gdzie na finiszu górowaliśmy zawsze dobrym przygotowaniem, co nam pomogło zdobywać MP (szczególnie to ostanie).
Poza tym o co Ci chodzi z tą fizjoterapią? Że niby od niej zależy przygotowanie fizyczne piłkarzy?
|