Myślę że Pan Cupiał nie jest głupi i widzi co się dzieje. Jeżeli chce coś osiągnąć musi niestety ( dla Niego ) dołożyć do interesu, no chyba że woli sponsorować drużynę walczącą o środek tabeli. Jeżeli to jest prawda to mogę spać spokojnie co właśnie zamierzam uczynić...Dobranoc
