|
Czyli Heniek na razie zostaje i ma wejsc do grupy LE....widzac rywali w 4 rundzie ,lepiej zeby Kapka z tych 20 niby przygotowanych nazwisk choc z 3-4 miał jakis solidnych a nie kolejnych Hristovow czy Beto.
Wszytsko wydaaje sie ze ruszy po 1 czerwca ,a do meczu w II rundzie LE zostaje nieco ponad miesiac.,wiec czasu nie duzo a potrzeba bramkarza,napastnika i profesjonalny sztab medyczny...
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 26.05.2010 o godz. 23:57.
|