Ogryzek napisał(a):

|
Czas pokaże jaką karierę zrobi Sobiech, i żadne "jednoznaczne" opinie nie mają znaczenia, życie wszystko zweryfikuje.
|
Sobiech pokazal w koncówce sezonu jak partaczyc idealne sytuacje. Nie potrafił uciec Bosackiemu, który demonem szybkosci nie jest. Z samym Lechem powinien strzelic 2 gole, Zrobił się o nim wielki szum, a jak dla mnie lepszym biznesem bylby Grosicki (wiem ze to niepewna inwestycja) czy wspomniany Lukjanovs. Oni robią grę, Sobiech poki co gwiazdka jednej rundy (wiosna gral słabo).