Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16354
Stary 26.05.2010, 22:06
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Polecicie dobra restauracje/knajpke z sushi ? Bede w Krakowie 2 dni i chcialbym spotkanie biznesowe zakonczyc takim akcentem. Nie wazna cena i miejsce, wazna wrazenia kulinarne Dzieki z gory.
http://www.sakana.pl/
http://www.haikusushi.pl/index.html
http://www.genji.pl/kontakt.php

i to samo co u Was
http://www.sushi77.com/index.php?kontakt,kr01
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując