|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline
|
|
kreseq napisał(a): 
Polecicie dobra restauracje/knajpke z sushi ? Bede w Krakowie 2 dni i chcialbym spotkanie biznesowe zakonczyc takim akcentem. Nie wazna cena i miejsce, wazna wrazenia kulinarne Dzieki z gory.
|
http://www.sakana.pl/
http://www.haikusushi.pl/index.html
http://www.genji.pl/kontakt.php
i to samo co u Was
http://www.sushi77.com/index.php?kontakt,kr01
|
|