Wyświetl pojedynczy post
Incognito
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: zero jeden dwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16351
Stary 26.05.2010, 21:53
Ja z innej beczki - nie wie ktoś, jak pozbyć się dwóch wiadomości widmo, które nieustannie wyświetlają się w skrzynce wiadomości, a po wejściu do niej nie da się ich znaleźć? Domyślam się, że to problem skryptu forum, ale pojawiło się już remedium? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi

Okej, zrobione. Na samym końcu (jako ostatnie) miałem dodane dwie puste wiadomości i wystarczy się ich pozbyć.
Ostatnio edytowane przez Incognito : 26.05.2010 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując