Ja z innej beczki - nie wie ktoś, jak pozbyć się dwóch wiadomości widmo, które nieustannie wyświetlają się w skrzynce wiadomości, a po wejściu do niej nie da się ich znaleźć? Domyślam się, że to problem skryptu forum, ale pojawiło się już remedium? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi
Okej, zrobione. Na samym końcu (jako ostatnie) miałem dodane dwie puste wiadomości i wystarczy się ich pozbyć.