|
Jak się mają te zapowiedzi budowy silnego zespołu z dzisiejszego dnia (media etc..) do tego co faktycznie się dzieje tzn. testowanie totalnych odpadów któryś już raz.... Dajmy sobie wszyscy na wstrzymanie i spójrzmy na to obiektywnie w całokształcie tego co jest było i najprawdopodobniej będzie... Miło się czyta posty co poniektórych "Fantastów" udzielających się na forum. Jeszcze w poniedziałek te same media wieszczyły upadek Wisły i totalną wysprzedaż a teraz piszą o wzmocnieniach. Ja czekam na 1 czerwca pełen obaw, gdyż mam ku temu podstawy faktyczne a nie wymyślone ale przyjemniej i tu zgoda czyta się o naszym klubie pozytywnie nie koniecznie obiektywnie ale to już inna historia...
|