Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23647
Stary 26.05.2010, 18:14
blank_screen napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna byc coraz ciekawiej, na polskich pilkarzy juz dawno nas nie stac, wysokoscia kontraktow przebija nas Polonia, klub prowadzony przez oszoloma, ktory nie liczy sie z kasa. Wracajac do nas... jeszcze niedawno bralismy pilkarzy z karta na reku, bo nas nie bylo stac na innych... teraz najwyrazniej juz na nich nas nie stac, nasza polityka transferowa opiera sie glownie na pilkarzach zagranicznych, ktorzy gdzies tam kiedys otarli sie o lawke rezerwowych i sa do kogos podobni, cos wspanialego w kontekscie zblizajacych sie el. do LE. Mam propozycje, moze sciagniemy do druzyny sobowtory Rooneya, Ronaldo, Messiego, Milito, Torresa i innych, przeciez gdzies musza grac kolesie do nich podobni, a Henka moznaby "przerobic" na Vicente Del Bosqe i dream-team gotowy, przynajmniej na plakacie!
Klub prowadzony przez oszołoma...? Widzę w Twoim poście nieskrywaną zazdrość i tyle.
Gdyby nie taki oszołom to w Wiśle nigdy nie zobaczylibyśmy Żurawskiego, Kosowskiego i kilku innych zawodników, którzy pozwolili Wiśle grać z powodzeniem w Pucharze UEFA. Podejrzewam, że jeśli Cupiał w tym oknie kupi kogoś za duże pieniądze i da mu spory kontrakt to jego również nazwiesz oszołomem nie liczącym się z kasą...?
Rozumiem frustrację niektórych forumowiczów ale nie musicie przy tym wyzywać innych ludzi tylko dlatego, że obecnie w Wiśle nie są pompowane tak duże pieniądze...
Wracając do tych oszołomów zapytam czy Moratti i wielu innych to również oszołomy bo pompują "własnę" kasę w klub...?

Apropo testowanego bramkarza radzę przestać sugerować się klubami, w któraych grał i czy grał, a liczyć, że może mimo wszystko okaże się zawodnikiem o potencjale wystarczającym żeby wygryźć Pawełka z pierwszego składu...
Odpowiedz cytując