Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 26.05.2010, 17:34
noodle napisał(a):Wyświetl post
QBAS - rozumiem, że jesteś z Wrocławia, z tego konkretnego osiedla, znasz całą sytuację i wypowiadasz się w pełni świadomy sposób. Widziałeś wóz tvn24 i to jak on przeszkadzał w działaniach... Jeśli nie to na pewno tvn24 przekupił służby i wjechał na teren osiedla, bo w przeciwnym razie to chyba straż jest ślepa, skoro wpuściłaby auto tarasujące ruch i przebieg prac.
Jak w tym przypadku było nie wiem. Ty pewnie też..

Jednak widzę na co dzień pracę reporterów w terenie i prawie wszyscy patrzą jedynie na słupki oglądalności. Na nic więcej. Strasznie mnie to irytuje. Ludzi z wody wydostają, lekarz nie ma do delikwenta dojścia bo jeden z drugim już z mikrofonem leci - jak przebiegała ewakuacja (a jak k%^#@ ma przebiegać), jak dom zostawili (a jaki dom można w czasie powodzi zostawić). Ale najważniejsze mieć "lajfa". To mnie do szewskiej pasji doprowadza. Nie ten owiany już sławą wóz ekipy tvn24
Odpowiedz cytując