wislacki napisał(a):

Kupiłem cięte róże na dzień matki. Niestety mojej rodzicielki jeszcze nie ma w domu, do jakiej wody mam je wstawić, by w miarę dobrze wytrwały te kilka godzin, aż ktoś bardziej doświadczony się nimi zajmie?
Proszę o szybką odp bo kwiaty mi więdną na biurku...
|
Do zimnej. I obetnij konce łodyg ukosnie. Najlepiej nożyczkami. Mozesz dodac do wody rozkruszoną tabletke aspiryny.
p.s.
siekierski
Taniej jest w Czarnogórze.