Arapaho napisał(a):

Lokując gości w dotychczasowym miejscu zajmują oni 1,5 sektora + 0,5 sektora na bufor.
W narożniku beda minimum 2 x 0,5 sektora buforowego.W najgorszym razie 2 x 1 sektor tj.od ok.1 tys do 2 tyś miejsc siedziących
Przy meczach ze średniakami polskiej ligi nie ma to znaczenia, ale na derby,Legie czy Puchary - będzie więc od ok.500 do 1,5 miejsc mniej w tym wariancie (w zależności od tego jak zadecyduje policja i klub)
|
Można się pocieszyć że przynajmniej na 3 meczach przy Reymona w lidze nie będziie buforu , z Lechią , Śląskiem i Jagiellonią . Na pozostałe 12 tylko w meczach z Lechem , Cracovią i Legią powinien być komplet i bufor będzie stanowił większy problem .