Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23621
Stary 26.05.2010, 14:15
Karlos napisał(a):Wyświetl post
No od paru dni ale pojechal tam ponoc te zgrupowanie ustali.
A to baaardzo ciekawe ... to w takim razie mamy dwóch Henryków! bo jakiś WCZORAJ był na meczu ME Aha i podobno wcale na zgrupowanie do Francji się nie wybieramy ...
Odpowiedz cytując