Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23605
Stary 26.05.2010, 13:50
Problem ze ściąganiem piłkarzy z zagranicy jest taki:
a) nie ma w Polsce nikogo(a tym bardziej w Wiśle), kto umiejętnie oceni potencjał zawodnika i jego przydatność do zespołu
b) nie znam trenera, który potrafiłby wydobyć potencjał z utalentowanego zawodnika, dodatkowo w Polsce zazwyczaj ci stają się z sezonu na sezon co raz gorsi, a nie co raz lepsi. Ot poziom ligi taki, a nie inny potęguje niechęć tych obcokrajowców do podnoszenia umiejętności. A jak wiadomo, gdy nie idziesz do przodu, to się cofasz.

Dlatego widzimy jak ważny jest wieloletni plan działania i pod każdy z nich potrzebne są podwaliny, na których ta strategia będzie się opierać. A nie przyjedzie sobie Cupiał z zagranicy, siądą z Bogdanem i Frankiem strzelą kielicha, podumają aż w końcu Franek krzyknie "Bez kasy nie pojedzie!", a Janusz doda "najlepiej murzynów kupujmy!"
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.05.2010 o godz. 13:53.
Odpowiedz cytując