|
Jeśli chodzi o Alvareza,to sprawa jest prosta,niewarta skórka wyprawki.Regginie byłoby trzeba odpalić min.200K Euro+ok.200K(też absolutne minimum).Przy 3-letnim kontrakcie,to 8 stów.Warto?Nie!Taki P.Golański wziąłby z 220K rocznie,a jest za darmo...no i jest lepszy od Alvareza.Golański to tylko przykład(choć akurat to ktoś o klasie Baszczyńskiego),bo za taką kasę można znaleźć lepszych od Pablo.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 26.05.2010 o godz. 12:25.
|