Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23580
Stary 26.05.2010, 11:58
Nigdy nie wydałabym tyle kasy na takiego zawodnika jak Alvarez, Ile znaczy szybkie przebieranie nogami i dobra technika widzielismy po tym co zrobił Singlar z Odrą. Dorzucił jedną konkretną pilę i była z tego brama a Pablo rzuciłby swojego balonika z którego nic by nie było.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.05.2010 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując