Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23579
Stary 26.05.2010, 11:55
Ja nie rozumiem tych zachwytow nad Alvarezem. To grajek na przyzwoitym poziomie, ale kilka bramek poszlo jego strona bo odpuszczal. No i chce sporą kase zarabiac u nas, za duzo jak na jego umiejetnosci.
Ostatnio edytowane przez Bekas : 26.05.2010 o godz. 11:58.
Odpowiedz cytując