Wyświetl pojedynczy post
prorok
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23576
Stary 26.05.2010, 11:44
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jak myślicie, czy Boguski na najbliższym obozie nauczy się przyjmować piłkę? Coś mi się nie wydaje. Nie widzę sensu przedłużania kontraktu z tak wybrakowanym zawodnikiem. Jasne, ma czasami przebłyski ale jego tragiczne braki w tak podstawowym elemencie gry jak przyjęcie piłki go dyskwalifikują. Jak można mówić o grze na wysokim poziomie jeśli większość akcji będzie się kończyć fantastycznym sklejeniem piłki przez Boguskiego... To już przestało być śmieszne.
no tak najlepiej z nikim nie przedłużyć a potem przejdzie za darmo do lecha i znów będzie wielki lament ,że oddajemy dobrych zawodników bez walki.jak boguski był w formie grał w kadrze to okej a jak teraz po kontuzji wracał do formy na wiosne to won...jeśli się nie wzmacniamy to p.rzynajmniej się nie osłabiajmy.
Odpowiedz cytując