Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23575
Stary 26.05.2010, 11:37
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Pogłoski o przedłuzeniu umowy z Boguskim przyjmuje z rezerwą i jako żart. Nie wiem po co ,na co on nam. Facet ma tylko przebłuyski i tyle. Słaby psychicznie,fizycznie do tego braki w rzemiośle piłkarskim. Nie mam na mysli podań mierzonym co do centymetra na odleglość 30 metrów,ale o prostym przyjęciu piłki w miejscu.
Myślę że trochę przesadzacie z tym Boguskim. W poprzednim sezonie jeden z lepszych zawodników w naszym zespole i zawodnik który zaczynał grać w reprezentacji polski. Niestety kontuzja która miała trwać miesiąc zamieniła się w kilku miesięczną napewno mu nie pomogła. Jako tako w tym sezonie zaczął grać na wiosnę ( w jesiennych spotkaniach głownie wchodził z ławki) i mimo wszystko strzelił pięć bramek. Techniką może nie powala ale jest to zawodnik który szuka gry, ruchliwy. Niech razem z Brożkiem odpoczną, spokojnie przepracują okres przygotowawczy i w przyszłym sezonie będą napędzać zespół.
Odpowiedz cytując