Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23574
Stary 26.05.2010, 11:35
Też mi wyznacznik.
To nie jest brak umiejętności, tylko brak szczęścia. Co nie zmienia faktu że cieszy mnie takie rozwiązanie.
Mnie ten Ba w ogóle nie przekonywał. A jeśli potwierdzą się odejścia Alvareza, Ba, Jopa, Gołosia, Hristova i tylko ich to będą pozytywnie zaskoczony. Nawet bez przyjścia kogoś sensownego co jest wielce prawdopodobne. Bo bez Marcela, Głowy, Bogusia czy Brożków wszystko strzeliłby ****. Niech się reszta osłabia szukając po omacku jakichś zmienników dla nich. Wolę mieć pewniaków niż ryzyko że albo będzie ktoś strzałem w dychę albo kolejną wtopą.
Swoją drogą to nie podejrzewałem że Alvarez tak dużo zarabia.
Ostatnio edytowane przez element : 26.05.2010 o godz. 11:39.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując