Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23570
Stary 26.05.2010, 11:19
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jak myślicie, czy Boguski na najbliższym obozie nauczy się przyjmować piłkę? Coś mi się nie wydaje. Nie widzę sensu przedłużania kontraktu z tak wybrakowanym zawodnikiem. Jasne, ma czasami przebłyski ale jego tragiczne braki w tak podstawowym elemencie gry jak przyjęcie piłki go dyskwalifikują. Jak można mówić o grze na wysokim poziomie jeśli większość akcji będzie się kończyć fantastycznym sklejeniem piłki przez Boguskiego... To już przestało być śmieszne.
Przed kontuzją jako jeden z niewielu w lidze albo i jedyny potrafił przyjąć i tym samym wypracować sobie przewagę nad obrońcą, dzięki temu trafił do kadry. Masz aż taką krótką pamięć? Jak uczciwie przepracuje okres przygotowawczy to nie mam wątpliwości, że wróci do swojej normalnej dyspozycji.
Odpowiedz cytując