Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23565
Stary 26.05.2010, 11:03
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ba oprócz Marcelo ,to najlepszy piłkarz w tej drużynie i nie przedłużanie z nim kontaktu to kolejny strzał w stope
A mógłbyś konkretniej
Chodzi mi o to w którym elemencie piłkarskiego rzemiosła
ta jego "najlepszość" się kryje
Ludzie to jest 29- letni facet po kontuzjach,
w 2 miesiące nie stanie sie szybszy, siłowo tez rewelacyjnie delikatnie mówiąc nie wyglądał
strat miał co niemiara w polskiej lidze gdzie o pressingu ktoś słyszał
ale niedokładnie zapamiętał co ten termin oznacza
a każdy kontakt fizyczny z przeciwnikiem kończy się gwizdkiem sędziego który usłyszał ałłłłaaa
Odpowiedz cytując