Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23563
Stary 26.05.2010, 10:50
emjot napisał(a):Wyświetl post
Ba od dwóch lat prawie nie grał w piłkę. Szczegóły tu: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=16401
Z tego co mi się wydaje zerwał więzadła. Nie stać nas niestety na to by czekać następne dwa lata aż się "odbuduje"
Może tak się stanie. A może nie. I co wtedy?
Emjocie to nietak do końca. Gdyby sytuacja finansowa w Wiśle była stabilna Ba by został.
Dawniej nie było problemu dla naszego klubu zaufać zawodnikowi i poczekać rok, aż się odbuduję. Przypomnij sobie, ile czasu trwało, zanim tacy zawodnicy jak Żurawski czy Uche zaczęli spełniać oczekiwania klubu. I nikt ich po jednej słabej rundzie nie przeganiał.
Po prostu, każdą złotówkę ogląda się teraz 10 razy, a strach przed popełnieniem błędu i tłumaczeniem się potem Cupiałowi odbiera ludziom zdolność logicznego myślenia i paraliżuje im ręce.

Co do Alvareza - być może się narażę co poniektórym - ale uważam, że nie wart był 450 tys euro + wysoki kontrakt. Grał solidnie to prawda, był nieźle wyszkolony technicznie, ale w systemie 4-4-2 się nie sprawdzał. Nieefektywny w ofensywie, z kiepskimi dośrodkowaniami - niech mnie ktoś uświadomi: czy on zaliczył w Wiśle jakąkolwiek asystę?
Pod tym względem uważam, że Singlar jest lepszy, potrzebujemy tylko dla niego zmiennika
Odpowiedz cytując