Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23562
Stary 26.05.2010, 10:39
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ba oprócz Marcelo ,to najlepszy piłkarz w tej drużynie i nie przedłużanie z nim kontaktu to kolejny strzał w stope
emjot napisał(a):Wyświetl post
Z Alvarezem sprawa jest prosta. Chłop chce 250 tys. euro kontraktu.
Może Wojciechowski jest mu w stanie to zapłacić. My nie.
W tym przypadku decyduje kasa.
I to jest budowanie drużyny na europejskie puchary.. Jeśli nie podpiszemy Alvareza to co? Znowu szukamy prawego obrońcy? Z Issa Ba to wydaje mi się że od początku było wiadome że nie zostanie na dłużej.
Już podczas obozu w Turcji Skorża mówił że potrzebują środkowego pomocnika tylko na czas rekonwalescencji Garguły. Śmieszy mnie jeszcze tłumaczenie że nie chcemy Alvareza i Ba dlatego że są podatni na kontuzje.. W takim razie rozwiążmy kontrakty z Singlarem i Gargułą.. Dawidowski siedział w klubie 5 lat bez pożytku i jakoś nikomu nie przeszkadzał i nikt się nawet nie zastanowił czy nie rozwiązać z nim umowy. A fakty są takie że stracimy 2 z 5 ( Głowacki, Marcelo,Sobolewski i wyżej wymienieni) najlepszych naszych zawodników w rundzie wiosennej.
Jednym słowem pozbywamy się tych piłkarzy których nie trzeba.. A w kadrze jest wiele innych "darmozjadów piłkarskich".
Za niecałe 3 tygodnie zaczynamy przygotowania do sezonu. Wątpię by do tego czasu udało się pookładać kadrę.. pewnie przed pierwszym meczem w LE znowu będzie: "jeśli przejdziemy tą rundę to będą transfery"..

Ale nic w przyrodzie nie ginie, to jakie ruchy kadrowe poczynimy teraz odbije się w przyszłości... namacalny przykład mieliśmy z amatorami z Tallina..
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując