Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23559
Stary 26.05.2010, 10:27
Jest ryzyko jest zabawa - proste.
Z tego co się orientuje Ba nie chce jakiejś kosmicznej sumy, ja bym z nim przedłużył kontrakt, chociaż zerwane więzadła to nie jest już kwestia kilku dni. Ktoś napisał, że mamy Gargulca - no to super. Tylko, że Łukasz nie grał ponad rok i jego forma jest pod ogromny znakiem zapytania. Nie wiadomo czy będzie w stanie jeszcze pomóc Wiśle - chociaż bardzo w to wierzę!

W internecie jakiś czas temu pojawił się artykuł o tym, że Pablo woli zostać w Wiśle niż wracać do Regginy. Jeśli zależało by mu bardzo to by poszedł na kompromis - Wisła by mu wypłaciła tyle ile by mogła i tyle w tym temacie.
Mimo wszystko jest wart tych pieniędzy.


edit: Ba pomoże tylko praca, praca i jeszcze raz praca po treningach.
Powód: issa ba
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 26.05.2010 o godz. 10:34.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując