Poziom newsów nt Wisły jest od dobrych kilku lat ŻENUJĄCY. Praktycznie same kłamstwa. 99% nowinek transferowych to bzdury, 99% zapowiedzi dot. polityki klubowej to również nonsens.
Podejrzewam, że w innych klubach nie mają problemów z takim natłokiem głupot.
