Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23542
Stary 25.05.2010, 22:12
Poziom newsów nt Wisły jest od dobrych kilku lat ŻENUJĄCY. Praktycznie same kłamstwa. 99% nowinek transferowych to bzdury, 99% zapowiedzi dot. polityki klubowej to również nonsens.
Podejrzewam, że w innych klubach nie mają problemów z takim natłokiem głupot.
Odpowiedz cytując