|
"Przecież w Bośni, Chorwacji, Nigerii czy na Wybrzeżu Kości Słoniowej na pewno jest kilku Dawidów Nowaków, którym wkrótce wygasają kontrakty i będą do wzięcia za darmo. Do ich znalezienia potrzebni są jednak odpowiedni ludzie, a tych w klubie po prostu brakuje."
szczerze mówiąc sam, zza biurka mogę na pewnym bardzo znanym niemieckim portalu znaleźć listę zawodników z tych krajów, którym się kończą kontrakty i są to zawodnicy nietuzinkowi... i zrobię to za darmo! Dla dobra klubu...
|