Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23533
Stary 25.05.2010, 21:06
"Przecież w Bośni, Chorwacji, Nigerii czy na Wybrzeżu Kości Słoniowej na pewno jest kilku Dawidów Nowaków, którym wkrótce wygasają kontrakty i będą do wzięcia za darmo. Do ich znalezienia potrzebni są jednak odpowiedni ludzie, a tych w klubie po prostu brakuje."

szczerze mówiąc sam, zza biurka mogę na pewnym bardzo znanym niemieckim portalu znaleźć listę zawodników z tych krajów, którym się kończą kontrakty i są to zawodnicy nietuzinkowi... i zrobię to za darmo! Dla dobra klubu...
Odpowiedz cytując