Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23531
Stary 25.05.2010, 20:53
Czyli kolejny bredzi, tak? >> http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...ej_trzech.html

Fascynująca, ale jednocześnie śmieszna, jest wiara niektórych w to, że w naszym klubie cokolwiek działa profesjonalnie czy też czekają nas jakiekolwiek spektakularne zmiany ... i nazywanie kazdego, kto ma czelnośc napisać/powiedzieć że tak nie jest i nie będzie jakimś złym prorokiem, kibicem sukcesu (?!), czy też wrogiem Wisełki.

Napiszę po raz kolejny to co uważam - dopóki naszym klube zarządzac będzie TF i Cupiał nic rewelacyjnego nas już nie czeka. Oczywiście jakieś MP możemy wywalczyć, wszak nasza liga jest buraczana, ale bez szału. Nie odbieram tego co zdobyliśy dzięki niemu bo było tego wieele, ale cżłowiek się wypalił.

Tak, możecie już zacząć wieszac na mnie psy
Odpowiedz cytując