Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16333
Stary 25.05.2010, 20:48
Ogląda ktoś szopkę noworoczną pt.Eurowizja? był już ten Mroziński bo włączyłem akurat jak śpiewał koleś z Belgii


edit mam wyczucie czasu występował przed nim
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 25.05.2010 o godz. 21:08.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując