Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.05.2010, 20:38
Moim zdaniem typowanie na kogo trafimy nie ma zupełnie sensu, bo szanse na to, na kogo trafimy są takie same w każdym wypadku. Jeśli będziemy mieć szczęście w losowaniu i nasi kopacze nie oleją przeciwnika ciepłym moczem jak to było rok temu (zwłaszcza ten warunek powinien zostać spełniony), to myślę że mamy spore szanse na awans do przynajmniej 3. rundy. Bo potencjał mamy, tylko podejście trzeba zmienić.
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.