Temat
:
Szanse Wisły w Europejskich Pucharach w sezonie 2010/11
Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
Od: 01.2010
Offline
#
3
25.05.2010, 20:38
Moim zdaniem typowanie na kogo trafimy nie ma zupełnie sensu, bo szanse na to, na kogo trafimy są takie same w każdym wypadku. Jeśli będziemy mieć szczęście w losowaniu i nasi kopacze nie oleją przeciwnika ciepłym moczem jak to było rok temu (zwłaszcza ten warunek powinien zostać spełniony), to myślę że mamy spore szanse na awans do przynajmniej 3. rundy. Bo potencjał mamy, tylko podejście trzeba zmienić.
Z tysięcy
klubów, ja wyb
rałem ten,
Ten bo
ski Krakowski n
asz TS.
I w każdej
chwili czy dobr
ej czy złej,
Będę kochał
Wisełkę, na pe
wno to wiem.
rafil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafil
Znajdź inne posty napisane przez rafil