Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23525
Stary 25.05.2010, 20:21
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Pan redaktor Białoński niech lepiej zajmie się czymś pożyteczniejszym niż pisaniem pseudo-artykułów dotyczących Wisły Kraków. Od pewnego czasu widać że ów jegomość fantazjuje średnio raz na tydzień. Spotkanie na "szczycie" odbyło się po meczu z Odrą Wodzisław od tamtego czasu Basałaj nie rozmawiał z Cupiałem w cztery oczy chyba że telefonicznie. Co do centrum treningowego - ono i tak ma w planach powstać przy stadionie (też mi nowość).
Faktem jest, że wczoraj obradował zarząd Telefoniki i RN celem ustalenia strategi działania wobec spółki - córki Wisły Kraków. Wieści z Myślenic nie są dla naszego klubu pomyśle, ale o tym będziemy dowiadywali się począwszy od przyszłego tygodnia. Wisła ma dwa wyjścia przejść w prywatne ręce Pana Cupiała albo wyprzedaż drużyny i jej sprzedaż potencjalnemu nabywcy. Nikt w Telefonice nie traktuje Wisły poważnie - jesteśmy piątym kołem u wozu od kilku lat. W klubie przez te wszystkie lata nie wypracowano żadnego modelu funkcjonowania opartego na realnym systematycznym działaniu w kierunku budowy profesjonalnych struktur kończąc na infrastrukturze sportowej (boiska treningowe).

Temat polityki transferowej powinien zostać zamknięty aż do rozpoczęcia okienka transferowego - dla świętego spokoju...
Jestem w stanie uwierzyć w każdą decyzje BC, to człowiek nieobliczalny, nawet o kompletnej wyprzedaży zawodników. Ale w to, że ktoś za plecami BC decyduje co zrobić z TF czy też Wisłą to jest bzdura roku.
Takich postów tutaj było wiele:
za 3 dni zobaczycie bedzie info o wzmocnieniach
za 4 dni zobaczycie bedzie informacja o sprzedazy klubu. Za takie gdybanie powinien byc od admina ban - wiesz cos, to podaj zrodlo, nie mozesz to przestan siać ferment, chyba że po to sie 11.2009 zarejestrowałeś tutaj.
Odpowiedz cytując