Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23524
Stary 25.05.2010, 19:27
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Co to ****a znaczy "nawet taka Lechia" ?A my to kim jesteśmy byś mógł pisac w takim tonie o naszej zgodzie?
To może ja się wrące i odpowiem Ci jeśli to Cię tak nurtuje.

Wisłą Kraków jako klub który w ostatnich 10 latach 6 razy zdobywał mistrzostwo polski powinien stać na znacznie wyższym poziomie organizacyjnym niż Lechia Gdańsk która weszła do ekstraklasy 2 sezony temu.
Stąd pewnie to określenie kolegi wyżej "nawet taka Lechia".
Prawda gryzie w oczy ale Wisłą się ciągle cofa a reszta ligi posuwa do przodu. Pewnie niedługo powiemy "nawet taka Arka" - obym się mylił.


Ave Wisła!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując