Pablo84 napisał(a):

|
Co to ****a znaczy "nawet taka Lechia" ?A my to kim jesteśmy byś mógł pisac w takim tonie o naszej zgodzie?
|
To może ja się wrące i odpowiem Ci jeśli to Cię tak nurtuje.
Wisłą Kraków jako klub który w ostatnich 10 latach 6 razy zdobywał mistrzostwo polski powinien stać na znacznie wyższym poziomie organizacyjnym niż Lechia Gdańsk która weszła do ekstraklasy 2 sezony temu.
Stąd pewnie to określenie kolegi wyżej "nawet taka Lechia".
Prawda gryzie w oczy ale Wisłą się ciągle cofa a reszta ligi posuwa do przodu. Pewnie niedługo powiemy "nawet taka Arka" - obym się mylił.
Ave Wisła!