Wyświetl pojedynczy post
zając1
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23520
Stary 25.05.2010, 19:11
it napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...wiazde,1483553

Tekst sprzed 2 godzin Białońskiego

Ciekawe na ile prawdziwa jest opisana sytuacja z Marcelo?
Dla pełnego zobrazowania sytuacji... Gość pisze cokolwiek nie zwracając uwagi na to czy ma to logiczny sens czy nie, ważne żeby było. Jakby co najmniej płacili mu od każdej zapisanej linijki słowotoku.
Przeczytajcie sobie dwa fragmenty tego samego artykułu...

"Ostatnio doszło do spotkania "na szczycie", w którym nad przyszłością Wisły z Cupiałem debatowali B. Basałaj, selekcjoner reprezentacji Franciszek Smuda i skaut Kapka..."

a dosłownie 2 zdania wcześniej...

"Mało tego, z właścicielem Bogusławem Cupiałem nie ma kontaktu. "

Zastanawiam się czy Białoński czasami czyta to co sam napisze, czy jest to dla niego na tyle żałosne że czytanie zostawia innym. A jeśli czasami to czyta to ciekawe czy rozumie co pisze czy nie jest mu to konieczne? Przecież te 2 zdania się wykluczają...
Naprawdę nie ma się czym podniecać i emocjonować... Nie takie newsy czytaliśmy już o Wiśle w ostatnich choćby kilku latach.
Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując