Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA
Offline
#
2165
25.05.2010, 19:10
jak coś to tu macie opinie biełego rewidenta na temat Wisły:
http://www.sendspace.pl/file/49b07f22453373006b204bb
Legii oraz Lecha
http://www.sendspace.pl/file/2753a9a79c4bd8192e6686e
http://www.sendspace.pl/file/4b3ebd697aca83a9e247597
opinie są z Monitora Polskiego B na 31.12.2008 r.
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
MrÓwA_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MrÓwA_1906
Znajdź inne posty napisane przez MrÓwA_1906