Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23519
Stary 25.05.2010, 19:10
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
http://www.igol.pl/article,21804.html
Widać gołym okiem, że nasza polityka jest tragiczna, klub działa w chaosie i nawet taka Lechia Gdańsk potrafi wziąć nam ciekawych piłkarzy, już nawet nie Lech jest lepszy od nas ale dochodzimy do takiej sytuacji, że takie kluby jak Lech, Legia, Polonia W., Śląsk, Jagielonia czy chociażby Lechia są dużo lepiej zarządzane z lepszą polityką transferową. My testujemy 21 bramkarzy robiąc przy tym ubaw innym... staczamy się niestety i bez odpowiedniego szkieletu transferowego nie będziemy w stanie grać na odpowiednim poziomie ;/ Mamy potencjał na transfery (przykład Marcelo, Isa Ba, choćby Andraż Kirm -jako rep. Słowenii )ale nie wykorzystujemy go ;/
Co to ****a znaczy "nawet taka Lechia" ?A my to kim jesteśmy byś mógł pisac w takim tonie o naszej zgodzie?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując