Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23518
Stary 25.05.2010, 19:08
A cóż Wy się dziwicie, sezon ogórkowy, redaktorzy muszą o czymś pisać bo z tego żyją.
To, o czym napisał Białoński to rzeczy wiadome każdemu kibicowi Wisły, no może oprócz tego rzekomego incydentu w szatni. Wystarczy ubrać to w odpowiednie słowa i już wychodzi spod pióra mądry artykuł.
Na prawdę nie trzeba czytać tych wypocin żeby wiedzieć, jaki bajzel mamy w klubie i kto może odejść.
Żenada.
Odpowiedz cytując