Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.05.2010, 18:39
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Wariant umiarkowanie optymistyczny,zakładający zero wpadek i zero pozytywnych niespodzianek:
Lech przechodzi II runde kwalifikacji LM i odpada w III
Ruch przechodzi I i II runde kw. Ligi Europy i odpada w III
Wisła przechodzi II i III runde i odpada w IV
Jagiellonia zaczyna i odpada w III rundzie

Sezon w pucharach kończymy 26 sierpnia po rewanżu Wisły w IV rundzie kw LE

Ile w tym przypadku zdobędziemy punktów do rankingu(w porównaniu także do lat poprzednich) zakładając że w rywalizacjach wygranych polski klub u siebie wygrywa a na wyjeździe remisuje a w bojach przegranych oba mecze kończą się łomotem?
W takim razie dostaniemy 7,5 pkt(zakładam że Lech nic już by nie ugrał w IV rundzie el.LE) co przełożyłoby się na 1,875 pkt do rankingu krajowego,a każdy polski klub dostałby indywidualne punkty pocieszenia.

PS. Lech jeśli odpadłby w III rundzie el. LM to spadłby do IV rundy el. LE.
Ostatnio edytowane przez Ravers : 26.05.2010 o godz. 14:37.