Pan Jotka napisał(a):

Rozumiem że czytałeś weszło.com bo nawet sformułowania te same. Może i nie pamiętał. Ja też nie pamiętam , a jeżdz ena wyjazdy więcej od Wojtka Kowalczyka. To jestem kibicem czy nie jestem?
Poza tym 100% prawdy w tym co pisze Mateusz Miga, bo jego wiadomości nie sa z innych gazet tylko wprost spod szatni. Więc ochłońcie zanim wyrazicie swoje sądy.
|
ostatni raz czytałem weszło.com żeby przeczytać blog Niedzielana po tym, gdy mu Cionek głowę rozwalił. Nie pamiętasz kto był mistrzem 3 i 4 lata temu? Ale nawiązujesz od razu, że jeździsz na wyjazdy. Gratuluję. I zazdroszcze, szczerze, ja nie mam takich możliwości. Ale nie wywyższaj się przez to.