Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23515
Stary 25.05.2010, 18:36
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że czytałeś weszło.com bo nawet sformułowania te same. Może i nie pamiętał. Ja też nie pamiętam , a jeżdz ena wyjazdy więcej od Wojtka Kowalczyka. To jestem kibicem czy nie jestem?
Poza tym 100% prawdy w tym co pisze Mateusz Miga, bo jego wiadomości nie sa z innych gazet tylko wprost spod szatni. Więc ochłońcie zanim wyrazicie swoje sądy.
ostatni raz czytałem weszło.com żeby przeczytać blog Niedzielana po tym, gdy mu Cionek głowę rozwalił. Nie pamiętasz kto był mistrzem 3 i 4 lata temu? Ale nawiązujesz od razu, że jeździsz na wyjazdy. Gratuluję. I zazdroszcze, szczerze, ja nie mam takich możliwości. Ale nie wywyższaj się przez to.
Odpowiedz cytując